SEO Çalışmaları.

SEO, Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan site içi ve site dışı çalışmalara verilen isimdir.

İnternetteki varlığınızı başarılı bir hale getirmek için yapılması gereken ilk çalışmadır. SEO çalışmaları, diğer dijital pazarlama aktivitelerinize doğrudan etki etmesi sebebiyle, online pazarlama içerisindeki en önemli çalışmalardır.

Google Adwords. SEM Kampanyaları.

SEM, Arama motorları üzerinden yapılan tüm reklam çalışmalarına verilen genel isimdir. Hizmetlerinize o anda ihtiyaç duyan potansiyel hastalara ulaşmak için en hızlı geri dönüş alabileceğiniz pazarlama aktivitesidir.

Hizmetlerinizle ilgili hazırladığımız Google reklamları ile proaktif olarak potansiyel hastalara kendinizi tanıtabilir ve böylelikle doğru hastalarla hızlıca iletişime geçebilirsiniz. SEM hizmetlerimiz ile, yerel hastaneler ve tıp merkezleri için ileri seviyede hedefleme seçenekleri ile, doğru hedef kitleye ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Medikal İçerik Yönetimi

İnternette başarılı olmanın yolunu tek bir cümle ile özetlememiz gerekirse, bu “içerik üretmek” olurdu.

Sağlık kuruluşlarının ve doktorların ellerindeki sayısız materyal, dijital pazarlama için inanılmaz bir kaynak oluşturmaktadır. Verilen hizmetlerle ilgili kaynakları, içerik ekibimiz değerlendiriyor ve burada pazarlama faaliyetlerimiz için kullanılabilecek olan kısımları pazarlama materyali içeriği haline getirip sunuyor. Bu içerikler; website, blog, sosyal medya, infografik görseller olarak düzenli olarak paylaşılıyor.

Sosyal Medya

Sosyal medya, potansiyel hastalar tarafından, tıbbi hizmetler ve doktor aramalarında giderek tercih edilen bir kanal olarak öne çıkmaktadır.

Sosyal medya içerisinde kurumsal marka veya doktor tarafından bireysel olarak görünürlük arasında stratejik olarak ciddi farklar bulunmaktadır. Sosyal medya kullanımını temel olarak ikiye ayırabiliriz. Sosyal medya hesap yönetimi ve sosyal medya reklamları olarak ikiye ayrılan hizmetlerimiz, kurumun marka imajı üzerine uzun vadeli bir strateji doğrultusunda kurgulanması gerektiğine inanıyoruz. Sosyal medya kanalı çok etkin bir pazarlama aracı olması ile birlikte, verilen hizmetlerin kalitesi ile örtüşen bir strateji ile uzun vadeli olarak planlanması gerekmektedir.

Web Analiz. Analitik Hizmetleri.

Dijital pazarlama sürekli hareketli ve dinamik ve yaşayan bir olgu.

Farklı kanallardaki etkinliğinizin takibi, mevcut websitenize gelen kullanıcı davranışları ve bununla birlikte farklı pazarlama aktivitelerinin etkinliğini sürekli monitor ederek, bu yaşayan kanallar üzerinden daha iyi ve daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. “Sürekli Takip”, dijital pazarlamadaki temel mottomuz. Takip ile birlikte, fırsatlar ve fırsatlarla size daha iyi geri dönüşler sağlıyoruz.

Web sitesi ve dijital pazarlama hakkında konuşmak için

Sizin dijital pazarlamaya nereden başlayabileceğinizi, veya mevcut online hasta kazanımını arttırmanız için neler yapabileceğinizi konuşalım.