Kısaca Biz

O

nline mecraların sağlık sektöründe başarı için ne kadar hayati bir önemde olduğunu biliyoruz.

10 yılı aşkın bir süredir bankacılık, finans ve telekom sektöründe dijital projeler üreten ekibimiz sağlık sektöründe yeni bir soluk getirmek amacıyla Doctors’ Digital’i hayata geçirmiştir. Sağlık sektöründe potansiyel hastalara ulaşmak için internetin vazgeçilmez olduğunu bilen sağlık sektörü profesyonellerine; objektif, güvenilir ve somut sonuçlara dayalı hizmet alma şansı vermek amacıyla yola çıktık. Sadece hizmet veren bir dijital pazarlama ajans olmanın ötesinde sağlık kuruluşları ile dijital pazarlamada başarılı olmalarını sağlayacak uzun vadeli iş ortaklıkları kuruyoruz.

Doğru İş İçin Doğru İnsan.

Dijital pazarlamada başarının temelinde matematik olduğuna inanıyoruz. Bir kişinin başarabileceğinden daha büyük bir sorumluluk olduğunu da biliyoruz. Ayrıca KPI’lar için başka bir sevgi besliyoruz.

Sağlıkta Pazarlamayı Yeniden Dizayn Etmek İster misin? Ekibimize Katıl!

Eğer iş hayatında tatmin arıyor, birşeyleri gerçekten değiştirdiğini hissetmek istiyorsan doğru yerdesin.

Sağlıkta Pazarlamayı Yeniden Dizayn Etmek İster misin?

Eğer iş hayatında tatmin arıyor, birşeyleri gerçekten değiştirdiğini hissetmek istiyorsan doğru yerdesin. Ekibimize katıl!

İnternetten yeni hastalara nasıl ulaşırım?

Sizin dijital pazarlamaya nereden başlayabileceğinizi, veya mevcut online hasta kazanımını arttırmanız için neler yapabileceğinizi konuşalım.